Grundfos

Grundfos (Грундфос) - данська компанія, виробник насосного обладнання. Головний офіс розташований в Б’єррінґбро в Данії, станом на 2009 рік чисельність персоналу приблизно 18 тисяч чоловік в декількох країнах.
Обсяг виробництва становить 16 мільйонів насосних агрегатів в рік, основні групи виробів: циркуляційні насоси (UP), глибинні насоси (SP) і відцентрові насоси (CR). Доля виробництва в світовому ринку циркуляційних насосів складає більше 50 %. Крім насосів, Grundfos виробляє насосні електродвигуни та компоненти до них.
Grundfos

Детальніше: Grundfos

Heiztechnik

Heiztechnik - новаторський європейський виробник опалювального обладнання, що пропонує котельне обладнання в широкому діапазоні моделей, потужностей і рівня автоматизації. Понад п'ятнадцять років компанія успішно виробляє і безперервно вдосконалює твердопаливне опалювальне обладнання, що отримало за цей час визнання надійної і довговічної техніки. Продукція компанії - твердопаливні котли тривалого горіння з високим рівнем автоматизації і максимальним ККД. На сьогоднішній день лінійка продуктів складає більше 30 моделей котлів, в діапазоні потужностей від 7 до 1000 кВт.
Heiztechnik

Детальніше: Heiztechnik

Cosmogas

Cosmogas був створений в 1966 році з ініціативи Артуро Алессандріні - нинішнього президента заводу, який заснував у цьому році маленьку приватну лабораторію для механічних робіт.
Швидкий розвиток газової мережі (метану) для цивільних цілей відбувається в 70-80 роки, і це дає поштовх розвитку нового покоління котлів: починають з'являтися і користуватися попитом автономні пристрої опалення, замість централізованих. У результаті цих координальних змін в 1970 році Артуро Алессандріні вирішує заснувати цех - один з перших в Італії - з виробництва настінних газових котлів для житлового сектора.
Cosmogas

Детальніше: Cosmogas

Viessmann

Компанія Viessmann є одним із провідних виробників опалювальної техніки у світі. Сумарний річний оборот складає близько 1,7 мільярда євро; кількість співробітників досягла 8600 осіб. Viessmann представлений на міжнародному ринку 16 заводами в різних країнах, а також 120 торговельними представництвами у 37 країнах. 60% обороту компанії припадають на експорт.

Viessmann

Детальніше: Viessmann

Wilo

Насоси провідної німецької фірми Wilo з'явилися вперше на ринку України в 1993 році. 28-го травня 1998 року в Києві було відкрито дочірнє підприємство фірми WILO GMBH: - ТОВ “ВІЛО Україна”.

WILO Україна

Детальніше: Wilo

Elco

Про фірму ELCO
Батьківщиною Elco є Швейцарія. Продукція компанії Елко несе в собі традиції швейцарських майстрів, а це перш за все, точність та висока якість виробів. Перебуваючи в самому серці Європи, фірма Elco орієнтується насамперед на високі вимоги і рівень європейського споживача.

Elco

Детальніше: Elco

Bosch Buderus Thermotechnik GMBH

Концерн «Будерус А.Г.» (Buderus AG), був заснований у 1731 році в Німеччині. У 2003 році річний оборот концерну склав більше 2 млрд євро. З 2003 року Buderus увійшов до складу групи «Роберт Бош» (Robert Bosch), а в липні 2004 р. Buderus Heiztechnik GMBH була перейменована в BBT Thermotechnik GMBH (Bosch Buderus Thermotechnik GMBH). До складу компанії входить декілька заводів по виробництву устаткування Buderus для опалювальних систем на території Німеччини і Нідерландів, 49 філіалів, що здійснюють продажі, і 10 сервісних центрів на території Німеччини, а також 17 дочірніх компаній, розташованих в різних країнах.

Bosch Buderus Thermotechnik GMBH

Детальніше: Bosch Buderus Thermotechnik GMBH