Cosmogas

Cosmogas був створений в 1966 році з ініціативи Артуро Алессандріні - нинішнього президента заводу, який заснував у цьому році маленьку приватну лабораторію для механічних робіт.
Швидкий розвиток газової мережі (метану) для цивільних цілей відбувається в 70-80 роки, і це дає поштовх розвитку нового покоління котлів: починають з'являтися і користуватися попитом автономні пристрої опалення, замість централізованих. У результаті цих координальних змін в 1970 році Артуро Алессандріні вирішує заснувати цех - один з перших в Італії - з виробництва настінних газових котлів для житлового сектора.
Cosmogas
З самого початку котли Cosmogas характеризувалися особливою будовою корпусу котла - це мідний теплообмінник, що складається з набору труб і камерою згорання на водяній бані, через свою високу функціональність завод залишився вірний цій конструкції по сьогоднішній день.
Починаючи з 1970 року і по сьогоднішній день підприємство постійно розширює і модернізує свою продукцію, часто випереджаючи попит на ринку, як сталося з екологічними котлами з пальником з попереднім змішуванням AXIA, які надійшли в продаж в 1997 році, або перші котли конденсаційного типу Kondens, які постали перед споживачами в 2000 році.
З 2004 року завдяки постійному вдосконаленню устаткування, що випускається і високому якісному рівню Cosmogas отримує Сертифікат якості ISO 9001.
У грудні 1996 року, завод під керівництвом Артуро Алессандріні був відомий на національному та інтернаціональному рівні завдяки своїм високотехнологічним котлам, і отримує Сертифікат якості ISO 9000. Починаючи з 1998 року підприємство розширює гаму продукції і починає працювати в секторі охолодження і кондиціювання, з підключенням пристроїв дистанційного керування для охолодження, підключенням теплових насосів та інтегральних систем для кондінціонірованія літо-зима.

Офіційний сайт: ПП “Берлин“