Heiztechnik

Heiztechnik - новаторський європейський виробник опалювального обладнання, що пропонує котельне обладнання в широкому діапазоні моделей, потужностей і рівня автоматизації. Понад п'ятнадцять років компанія успішно виробляє і безперервно вдосконалює твердопаливне опалювальне обладнання, що отримало за цей час визнання надійної і довговічної техніки. Продукція компанії - твердопаливні котли тривалого горіння з високим рівнем автоматизації і максимальним ККД. На сьогоднішній день лінійка продуктів складає більше 30 моделей котлів, в діапазоні потужностей від 7 до 1000 кВт.
Heiztechnik
Компанія пропонує котли як для приватного застосування - опалення заміських будинків, котеджів, та інших житлових будов малих і середніх площ, так і устаткування для опалення об'єктів промислового призначення - виробничих, складських та громадських будівель, централізованого опалення груп будинків і котеджів.
Чи можливо автоматизувати процес горіння і зробити його безпечним?
За основу всього виробництва компанії взята можливість якісного та ефективного спалювання вугілля, пеллет, відходів зернопереробки та іншого біопалива в автоматичному режимі.
Автоматика спалювання не тільки істотно спрощує життя власнику котла, позбавляючи його від щоденних, а часом і щогодинних, "походів" в котельне приміщення, щоб додати вугілля, закрити або, навпаки, відкрити повітряну заслінку, щоб змінити інтенсивність горіння палива, тому що в будинку стало нестерпно жарко або занадто холодно, а й істотно збільшити ефективність (повноту) спалювання палива, ККД, економію палива і, мабуть, найголовніше і цінне якість - комфортні умови всередині Вашого будинку - стабільну кімнатну температуру, задану Вами за Вашим бажанням.
У всіх автоматичних твердопаливних котлах Heiztechnik реалізовано ряд важливих і справді значущих функцій управління і безпеки:
 • Керована система подачі палива в область горіння: залежно від заданих умов регулюється швидкість і кількість подаваного в зону горіння палива;
 • Режим підтримки: коли температура в будинку або іншому опалювальному приміщенні досягає заданої температури, котел переходить в режим підтримки, під час якого подача палива не припиняється повністю, але подається рівно в тій кількості, необхідній щоб не погасити працюючий котел;
 • Керована система подачі повітря в область горіння: залежно від заданих умов та інтенсивності подачі палива в певний момент часу регулюється робота вентилятора, направляючого потік повітря в зону горіння;
 • Регулювання та підтримка заданої температури опалювального контуру і контуру ГВП;
 • Керування роботою насосів опалювального контуру і контуру ГВП;
 • Керування роботою змішувальних клапанів і роботою насосів змішувальних клапанів;
 • Погодозалежна автоматика і т.д.
Крім широкого ряду високоефективних твердопаливних котлів різної потужності і рівня автоматизації, компанія Heiztechnik пропонує повністю готове рішення економічного автоматичного опалення житлових приміщень і об'єктів муніципального призначення, таких як:
 • дитячі садки і школи;
 • лікарні, санаторії, заміські готелі;
 • реабілітаційні центри та бази відпочинку;
 • котеджі і невеликі виробництва;
 • площі до 1 500 м2.
Компанія Heiztechnik володіє науково-дослідним бюро і лабораторією екологічного тестування. Вся пропонована продукція - це сертифіковані котли вищої якості, попередньо пройшли всі етапи випробування на міцність, ефективність та екологічність.

Офіційний сайт: Heiztechnik“