Wilo

Насоси провідної німецької фірми Wilo з'явилися вперше на ринку України в 1993 році. 28-го травня 1998 року в Києві було відкрито дочірнє підприємство фірми WILO GMBH: - ТОВ “ВІЛО Україна”.

WILO Україна

Сьогодні “ВІЛО Україна” успішно об'єднує німецького виробника і українського споживача, демонструючи сучасну організацію і високоякісний сервіс при постачанні устаткування. Навчання, турбота і підтримка ділерів - такий їхній головний девіз.
Фірма «ВІЛО Україна» сьогодні:
  • 11 років лідерства на українському ринку;
  • Представництва в Львові, Харкові, Миколаєві, Сімферополі, Тернополі, Донецьку, Запоріжжі і Черкасах;
  • Постачання з складів у Києві;
  • Висока компетентність співробітників;
  • Мережа сервісних центрів по Україні;
  • Індивідуальний підхід.
Окрім устаткування Wilo, фірма "ВІЛО Україна" є ексклюзивним представником в Україні фірм:

Reflex

- Reflex
Команія Reflex Winkelmann Gmbh проводить устаткування для систем опалювання, кондиціонування, водопостачання і підвищення тиску. Продукція компанії Reflex відрізняється виською надійністю і хорошим співвідношенням ціни та якості. Все це - основні передумови, що послужили завоюванню лідируючих позицій не лише в Европі, але й у всьому світі.

Gruenbeck

- Gruenbeck
Виробнича програма німецької фірми Gruenbeck Wasseraufbereitung Gmbh націлена на новітні енергозбережні процеси очищення і кондиціонування води, з дотриманням підвищених вимог з охорони довкілля. Комплексні проекти, що включають стандартне і унікальне устаткування Gruenbeck, успішно реалізовані у всіх європейських країнах, у тому числі і в Україні.

Seepex

- Seepex
Німецька компанія seepex проводить шнекові насоси для в'язких і абразивних середовищ, вживані в різних галузях промисловості: хімічною, нафтогазовидобувною, нафтопереробною, паперовою, харчовою. У комунальному господарстві такі насоси затребувані для водопостачання, очисних споруд. Насоси seepex забезпечують точні безпульсаційні витрати середовищ, що перекачуються від 0,1 л/годину до 500 м3/час.

Spirotech

- Spirotech
Команія Spirotech (Нідерланди) більше 40 років виготовляє сепаратори повітря і шламу для циркуляційних контурів. Завдяки особливій запатентованій конструкції сепаратори Spirotech допомагають швидко разповітрювати систему тепло- і холодопостачання, видаляюти мікроскопічні частинки шламу, тим самим істотно підвищуючи термін експуатациі системи і збільшуючи її загальну ефективність.

Офіційний сайт: WILO Україна Pumpen Intelligenz