Опалення

Зростання цін на паливо створюють умови для розвитку альтернативної енергетики та розробки енергозаощаджуючих установок. Світові лідери у виробництві опалювальних приладів постійно вдосконалюють свої розробки, випускають обладнання: якісніше, з більшим ККД та меншою питомою вартістю.
Багаторічна співпраця ВКФ ТОВ "Нічлава" з європейськими виробниками гарантує нашим клієнтам не лише високоякісне обладнання, а й кваліфіковані проектування, монтаж, обслуговування працівниками нашої фірми та гарантію від самого виробника.
ВКФ ТОВ "Нічлава" є офіційним дистриб'ютором обладнання таких всесвітньовідомих брендів як: Buderus (Німеччина), Viessmann (Німеччина), Ferroli (Італія), Weishaupt (Німеччина), CHT (Польща), Elco (Франція), Wolf (Німеччина). Все пропоноване нами обладнання відповідає європейським та українським нормам і вимогам котлонагляду.
Спеціалісти проектного відділу ВКФ ТОВ "Нічлава" завжди проконсультують Вас та допоможуть підібрати необхідне обладнання на основі інженерно-технічних розрахунків. Ми завжди враховуємо потреби та фінансові можливості наших клієнтів, пропонуючи рішення різних цінових рівнів.
Незважаючи на значне капіталовкладення, пропоновані системи енергопостачання сьогодні мають зростаючий попит. Це пояснюється значною економією енерговитрат під час експлуатації установок.
Наші співробітники сервісного відділу постійно проходять навчання в спеціалізованих навчальних центрах наших постачальників. Це дає повне право спеціалістам ВКФ ТОВ "Нічлава" безпосередньо займатись гарантійним та післягарантійним обслуговуванням Ваших опалювальних систем.
Злагоджена робота наших слюсарів та монтажників під пильним контролем майстра забезпечує професійне встановлення опалювальних систем в найкоротший час. Наші роботи відзначаються високою якістю інсталяції.
Використавши послуги ВКФ ТОВ "Нічлава" для встановлення опалювальних систем, Ви на довгі роки забезпечите тепло та затишок в холодний період року.