Тепловодопостачання

Чи можливо уявити складну систему опалення чи водопостачання без трубопроводів та арматури?
Багаторічний досвід роботи ВКФ ТОВ "Нічлава" дозволяє спроектувати якісні системи тепло- та водопостачання з врахуванням усіх можливих інженерних особливостей. у нас на озброєнні сучасне інженерне програмне забезпечення та досвідченні спеціалісти-проектувальники. Проект Вашої системи буде розроблений з найоптимальнішими технічними та гідравлічними характеристиками. Системи трубопроводів розроблених ВКФ ТОВ "Нічлава" характеризуються тихою роботою, рівномірним розподілом носіїв та мінімальними енерговитратами насосного обладнання. Шуми, вібрації та протікання в вузлах труб практично відсутні в системах, що змонтовані працівниками нашої фірми.
KAN-therm (Польща), Kisan (Польща), Herz (Австрія), Wavin (Нідерланди) — бренди виробників трубопроводів, трубопровідної і регулювальної арматури та супутніх деталей для опалення, водопостачання та холодопостачання. Wilo (Німеччина), Grundfos (Данія) — насосне обладнання, помпи, шнеки тощо. Продукти цих відомих виробників поширює ВКФ ТОВ "Нічлава" на правах дистриб’ютора.
Особливістю сучасних трубопровідних систем є наступні їх властивості:
  • Висока стійкість до негативної дії навколишнього середовища та агресивних агентів носія;
  • Висока надійність в експлуатації змонтованих систем;
  • Швидке монтування;
  • Відсутність шкідливої дії на навколишнє середовище та на питну воду;
  • Гарантія виробника та сервісне і гарантійне обслуговування ВКФ ТОВ "Нічлава".
Системи тепловодопостачання, які встановлені працівниками ВКФ ТОВ "Нічлава" характеризуються точно розрахованим інженерним проектом, що втілений в якісно змонтовані мережі. З початку заснування ВКФ ТОВ "Нічлава" (вже більше 10 років), на наші роботи не було жодних скарг та не розірвано жодного договору на проектні, монтажні чи сервісні роботи.